prague travel

Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Hotel Boutique Cambo

 

Komfortní hotel spojující moderní vybavení pokojů s tradiční khmerskou pohostinností nedaleko centra města Siem Reap a jen 5 minut tuk-tukem. Hotel nabízí jednou denně odvoz do centra města zdarma. Na letiště a do Angkor Watu je to pouhých 15 minut.

Hotel a restaurace Bopha Angkor

 

Okouzlující 3* hotel s elegantními, pohodlně a stylově zařízenými pokoji a velkým bazénem v centru města, jen pár minut pěšky od Central Market, Art Centre a Pub Street a pouhých 15 minut od mezinárodního letiště a od chrámů Angkoru.

 

Hotel Ta Prohm

 

Komfortní hotel spojující moderní vybavení pokojů s tradiční khmerskou pohostinností Umístění: v samém středu města Siem Reap, přímo naproti Art Centre a jen pár kroků od Pub Street a Night Market. Na letiště a do Angkor Watu je to pouhých 15 minut.


Pippeli Pensione

 

Zcela nový, moderní hotel s bazénem se slanou vodou, kategorie hotelu je 3* v centru města Siem Reap, pěší vzdálenost k Old Market a Pub Street je necelých 5 minut a k Angkor Watu a okolním chrámům jen 7 kilometrů.


Passaggio Boutique Hotel

 

Utulný a dobře vybavený hotel s bazénem pod švýcarským managementem v centru města Siem Reap, pěší vzdálenost k Old Market a Art Centra cca 3 minuty, vzdálenost od letiště je 15 minut a 10 minut od Angkor Watu.


Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 26 °C
  • Vítr: Západní, 14.8 km/h
  • Tlak: 1007 hPa
  • Rel. vlhkost: 74 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
St, 28/10/2020 - 02:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia