Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Ngwe Saung

 

 

Ngwesaung je přímořské letovisko v regionu Ayeyarwady v Barmě. Od Yangonu je vzdálené přibližně 5 hodin jízdy a od městečka Pathein 48 km.

 

 

Hlavními přednostmi neposkvrněné, 15 kilometrů dlouhé pláže Ngwe Saung je její bělostný písek, průzračná voda a nově vybudovaná moderní ubytovací zařízení. Pláž byla pro turisty otevřena až v roce 2000 a je tedy novější a výrazně čistější než nedaleká pláž Chaungtha. Pláž Ngwe Saung je poklidným místem, kde si můžete užívat ticho a procházky po pláži, navštívit místní vesnici nebo sloní kemp, který leží mezi městy Ngwe Saung a Pathein. Stylový hotel Bay of Bengal také občas pořádá "diskovečery".

 

Místní prodejny "čaje" nabízejí barmské levné a dobré pivo. Láhev vynikajícího barmského rumu Mandalay stojí ve městě 1,500 kyatů, 4 plechovky coca-colly 2,000 kyatů.

Chcete-li objevovat okolí, můžete si pronajmout kolo, motorku nebo taxi. Motorku (Honda Wave 125 cc z Číny) Vám půjčí v recepci většiny hotelů za přibližně 10,000 kyatů na den.

 

Některé hotely nepřijímají platby kreditními kartami a požadují platbu v hotovosti v kyatech nebo amerických dolarech. V městečku Ngwe Saung nejsou žádné bankomaty ani banky a nejbližší jsou v městečku Pathein (cca 1,5 hod. cesty).

 

Do Ngwesaung se dostanete autobusem buď z Patheinu nebo z Yangonu. Z Yangonu je to přibližně 260 km a cesta trvá přibližně 5 hodin. Ranní autobusy odjíždějí 6:30 a 7:30, 9000 kyatů), noční autobusy odjíždějí z autobusového nádraží Hlaing Thar Yar. Z Yangonu do Patheinu můžete jet také lodí..

 

 

 

Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung
Ngwe Saung

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 25 °C
  • Vítr: proměnlivý od Západo-severozápadní po severní proudění, 11.1 km/h
  • Tlak: 1014 hPa
  • Rel. vlhkost: 65 %
  • Viditelnost: 10 km
Hlášení ze dne:
Po, 30/11/2020 - 04:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia