Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Pattaya

 

 

Pattaya je jedno z nejznámějších přímořských letovisek a nejnavštěvovanějších turistických míst v Thajsku. Je situované na východním pobřeží Thajského zálivu, přibližně 150 km jihovýchodně od Bangkoku v provincii Chonburi.

 

Tříkilometrová pláž Pattaya Beach kopíruje centrum města. Pláž a silnice podél pláže je plná hotelů, restaurací a nákupních center.

Další pláží je Jomtien Beach, oblíbená rodinami s dětmi, leží na jihu města a od hlavního zálivu Pattaya Bay je oddělena horou Buddha Hill. Pláž Jomtien je ve srovnání s rušnou pláží Pattaya klidnější a je vhodná pro vodní sporty. Jomtien je také oblíbená pro svůj zábavní park, který ocení hlavně děti. Pěkná pláž na plavání je kilometrová pláž Wong Phrachan Beach, která leží na sever od pláže Pattaya.

 

Walking Street je nejpopulárnější ulicí a turistickou atrakcí města Pattaya. Noční život této ulice nacpané go-go bary, restauracemi, diskotékami, pivnicemi a nočními kluby začíná kolem 6 hodiny večer (z ulice se stává pouze pěší zóna) a končí nad ránem.

 

Letovisko Pattaya nabízí i další atrakce a zajímavé výlety, jakými jsou např., botanická zahrada Nong Nooch s překrásnou tropickou florou, farma na pěstování orchidejí Siriphon, park Mini Siam s miniaturami nejznámějších thajských i světových staveb, krokodýlí farmu s minizoo, akvárium s překrásnými živočichy žijícími ve vodách Thajského zálivu nebo sloní kemp, kde se můžete projet na slonech. Rozhodně doporučujeme výlety na překrásné okolní ostrovy s čistými bělostnými plážičkami a šnorchlováním v tyrkysové vodě Thajského zálivu.

 

Z Bangkoku se do Pattayi můžete dostat např. pohodlnými autobusy přímo z letiště Suvarnabhumi nebo z některého autobusového nádraží přímo v Bangkoku (Ekamai, Mo Chit nebo Sai Tai Taling Chan, cena od 100 Kč a cesta trvá cca 2 - 2,5 hod.), také si můžete pronajmout taxi, cena je přibližně 1000 - 1 500 Kč za celé taxi, které Vás odveze přímo do Vašeho hotelu.

 

 

Pattaya
Pattaya
Pattaya
Pattaya
Pattaya
Pattaya
Pattaya

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 18 °C
  • Vítr: bezvětří
  • Tlak: 1012 hPa
  • Rel. vlhkost: 88 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Út, 19/01/2021 - 19:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia