Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Exotické Thajsko a kouzelná Barma

 

Navštívíte Bangkok, odpočinete si na tropických plážích "ostrova slonů" Koh Chang v Thajsku, poznáte Yangon v Barmě - nejexotičtější město jihovýchodní Asie s 99 m vysokou pagodou Shwedagon z pravého zlata.

13 dnů v Thajsku a v Barmě.

V ceně jsou zahrnuty 2 zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku a z Bangkoku do Yangonu v Barmě.

 

 

 

*4 noci v Bangkoku, v hlavnim meste Thajskeho kralovstvi, v 3* hotelu Rambuttri Village s bazénem v oblasti Khao San, v centru "stareho mesta".

http://rambuttrivillageinn.khaosanroad.com/location.html


 
*3 noci na ostrově Koh Chang, Thajsko, v 3* hotelu Alina Grande Hotel & resort s bazénem, 50 m od překrásné, 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem a průzračně čistým mořem.

www.alinaresort.com


 
*3 noci v Yangonu, Myanmar, v 3* hotelu Panorama, v dobře vybaveném hotelu v centru města s prostornými pokoji a bohatou bufetovou snídaní.

http://panoramahotelyangon.com/ 

 

Program1. den: Bangkok, Thajsko

Přilet do Bangkoku, privatni transfer do hotelu Rambuttri Village v oblasti ulice Khao San.

 

2. den: Bangkok

Volno na individuální prohlídku Královského paláce. V komplexu paláce se nachází Wat Phra Kaew, nejposvátnější Buddhistický klášter v Thajsku. Je to komplex nádherně zdobených budov a monumentů. V jedné z budov je smaragdová socha Buddhy (Emerald Buddha) - jedna z nejposvátnějších soch Buddhy v Thajsku. Palác je vzdálen jen 20 minut pěšky nebo 5 minut tuk-tukem od hotelu. Odpoledne možnost individuální prohlídky Wat Pho, nejstaršího a největšího chrámu v Bangkoku s 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou. Chrám je od hotelu vzdálen jen 25 minut pěšky a 10 minut tuk-tukem (vstupné 150 THB).

 

3. den: Bangkok

Snídaně, individuální volno, za příplatek možnost výběru z následujících výletů:

 


Celodenní výlet autobusem do Ayutthayi s návštěvou Bang Pa In


V 7.00 hodin vás vyzvednou ve vašem hotelu. Po hodině a půl dorazíte do Ayutthayi, do „starobylého města“, které bylo hlavním městem Thajska celých 417 let. Navštívíte chrámy Wat Phu Khao Thong, postavený U-Thongem ve 14. století jako meditační chrám. Poté navštívíte Wat Phra Si Sanphet, úchvatný, turistický nejznámější chrám v Ayuttayi a ve Wihan Phramongkhon Bophit uvidíte jednu z největších bronzových soch Buddhy v Thajsku. Pochází z 15. Století a je 15m vysoká. Odpoledne navštívíte letní palác Bang Pa In. Palác je v současnosti příležitostně využíván současným králem Ramou IX. a královnou Sirikit pro bankety, recepce a také jako královská rezidence. Návrat do Bangkoku v podvečerních hodinách. Včetně oběda.

 

Polodenní výlet autobusem na plovoucí trh Damnern Saduak

 
V 7.00 hodin odjezd od vašeho hotelu. Po 9. hodině přijedete do přístaviště lodí, kde přestoupíte do motorového člunu a dojedete do oblasti plovoucího trhu Damnern Saduak, původního a nejstaršího plovoucího trhu v provincii Ratchaburi. Zde budete mít možnost si z břehu prohlédnout loďky přeplněné tropickým ovocem, zeleninou, bylinkami, květinami a nepřeberným množstvím zboží všech druhů a barev. Můžete ochutnat i občerstvení, které prodavači nabízejí přímo ze svých lodí, jako například čerstvý kokosový džus nebo místní pochoutky připravené přímo na lodi. Nastoupíte do loďky, projedete se mezi prodavači a na vše se podíváte pěkně zblízka. Příjezd zpět do Bangkoku do oblasti Khao San okolo 13.30 hodin.

 

Celodenní výlet autobusem k mostu přes řeku Kwai s obědem

 
V 7.00 hodin odjezd od vašeho hotelu do provincie Kanchanaburi, přibližně 2 hodiny jízdy západně od Bangkoku. Největší atrakcí tohoto místa je jeho nejznámější stavba - most přes řeku Kwai, proslavený z knižního a filmového zpracování. Tento most byl jedním z klíčových bodů zásobovací, 415 km dlouhé železniční trasy mezi Bangkokem a Rangoonem (Barma, Myanmar), který se stavěl pod dohledem japonských okupačních vojsk. Podmínky stavby byly drsné, proto zde více než polovina zajatců zemřela. Díky tomu tato trasa proslula jako Železnice smrti. Navštívíte Museum Jeath (vstupné 40 THB není zahrnuto v ceně) a hřbitov padlých zajatců za druhé světové války. V poledne se naobědváte se v místní restauraci a pak se projedete vlakem po této "železnici smrti". Příjezd do Bangkoku v odpoledních hodinách.

 

4. den: Bangkok / Yangon, Barma

Privatni transfer z Vaseho hotelu na letiště Don Muang k odletu do města Yangon v Barmě. Město Yangon, dříve zvané Rangún, je mnohonárodním, kosmopolitním a nejzajímavějším městem Barmy. Nenechte se mýlit, není to hlavní město, kterým je od roku 2005 Naypyidaw. Yangon je však se svými památkami a malebnou neuspořádaností rozhodně jedním z nejúchvatnějších měst jihovýchodní Asie.
Po příletu privatni transfer do hotelu Panorama.

 

5. den: Yangon

Po snídani privátní transfer s anglicky hovořícím průvodcem po památkách Yangonu. Vylet zahrnuje i oběd. Okruh začíná návštěvou dvou překrásných pagod Botataung a Sule, které spolu s pagodou Shwedagon patří mezi 3 nejvýznamnější a nejkrásnější pagody v Yangonu. Pagoda Botataung přechovává Buddhovy vlasy a pagoda Sule je opravdová rarita, neboť tento 2 000 let starý chrám dnes stojí na hlavním kruhovém objezdu uprostřed rušného města. Typický barmský oběd si vychutnáte v místní restauraci.
Odpoledne návštěva obřího ležícího Buddhy v Chaukhtatgyi (65 m) a nejznámější, největší a nejkrásnější pagody Shwedagon z 11 tun zlata a zdobené 2 500 diamanty. Tato 99 metrů vysoká a více než 2 500 let stará pagoda, která se hrdě tyčí na hoře Singuttara, je dominantou a symbolem města a spolu s Baganem také symbolem celé Barmy. Většina návštěvníků pagody jsou místní obyvatelé, protože význam této památky je hluboce náboženský, je považována za nejsvětější pagodu v celé zemi. Den zakončíte bufetovou večeří v plovoucí restauraci Karaweik Palace na řece Yangon (privatni transfery jsou zahrnuty v cene).

 

6. den: Yangon

Snídaně,

 

za příplatek možnost celodenního privátního výletu autem s anglicky hovořícím průvodcem do města Bago.

 

Vylet je včetně oběda. Bago, město vzdálené 80 km od Yangonu, je fascinující město plné úchvatných buddhistických náboženských památek. Před příjezdem do města se zastavíte na válečném hřbitově Htaukkyant s hroby a pamětními sloupy s 27 000 jmény vojáků padlých ve II. světové válce. Po příjezdu do Baga nejprve navštívíte Kyahkatwine Teaching Monastery, jeden ze tří největších buddhistických klášterů v zemi. Pohled na dlouhou řadu šafránově oděných mnichů, kteří proudí z kláštera pro svou každodenní almužnu je nezapomenutelný zážitek. Svou neuvěřitelnou velikostí Vás ohromí ležící Shwethalyaung Buddha, který měří 55 m na délku a 16 m na výšku. Je tak velký, že pokud se díváte od spodního schodu, nejste schopni říci, co je před Vámi.
Během odpoledne ještě navštívíte obnovený královský palác Kanbawzathadi a také manufakturu, kde se vyrábějí Cherooty, typické barmské doutníky.
Po návratu do města večeře v místní restauraci.

 

7. den: Yangon / Bangkok / Koh Chang

Privatni transfer na letiště k odletu do Bangkoku, po příletu do Bangkoku privátní transfer z letiště na ostrov Koh Chang (cesta trvá cca 4,5 hodiny) do hotelu Alina Grande Hotel and Resort.

 

8. - 9. den: Koh Chang

Odpočinek na pláži s možností výletů.


Za příplatek mate moznost si vybrat z nekolika vyletu:


Celodenní výlet na 5 ostrovů Národního mořského parku Koh Chang se šnorchlováním


Ranní odjezd lodí z přístaviště v Bang Bao na celodenní výlet na nádherné tropické ostrůvky Koh Yak Lak, Koh Ang, Koh Mapring, Koh Yak Yai a Koh Wai. Celkem 5 zastávek na šnorchlování, krmení ryb a relaxaci na malebných plážičkách. Návrat do hotelu kolem 17.00 hod. odpoledne.

V cene vyletu je take bufetový oběd, BBQ, zeleninové a ovocné saláty, vodu, kávu, odpolední svačinu, vybavení na šnorchlování, anglicky hovořící průvodce, zpáteční transfer z/do hotelu.

 

Projížďky na slonech džunglí na ostrově Koh Chang

 
Výlet na slonech tropickou džunglí k řece, odpočinek u řeky s koupáním slonů (pouze u dvouhodinové projížďky), krmení slonů a zpátky džunglí do sloního kempu kolem ovocnářských farem s pozorováním tropické flory a fauny.
Hodinová projížďka na slonech: Kč 850
Dvouhodinová projížďka na slonech: Kč 1 250
Cena zahrnuje: projížďku na slonech, krmení pro slony, nealkoholické nápoje, transfer z/do hotelu.

 

10. den: Koh Chang / Bangkok

Snídaně, odjezd linkovým autobusem do Bangkoku v Thajsku, cesta trvá přibližně 5 hodin. Ubytování v 3* hotelu Rambuttri Village v oblasti Khao San.

Misto linkoveho autobusu Vam muzeme zajistit privatni transfer do Vaseho hotelu v Bangkoku.

 

 

11. den: Bangkok

Snídaně, odhlášení z hotelu v 12.00 hodin, individualni volno do odletu, privatni transfer na letiště k odletu do Prahy.

 

 

 

Cena:  55 300 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PRŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Za příplatek český průvodce v Thajsku a v Barmě.

 

 

 

Cena zájezdu na osobu ve dvoulůžkovém pokoji zahrnuje:

 

4 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním příslušenstvím se sprchou a se snídaní v 3* hotelu Rambuttri Village s 2 bazeny.
3 noci ubytování na ostrově Koh Chang, ve 3* hotelu Alina Grande s bazénem ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Všechny pokoje mají WC/sprchu s teplou vodou, klimatizaci, kabelovou TV. Wi-fi zdarma.
3 noci ubytování se snídaní v 3* hotelu Panorama v Yangonu, Myanmar, ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, satelitní TV, koupelnou se sprchou, Wi-fi zdarma
Autobusovou jízdenku: Koh Chang - Bangkok.
Privátní transfer z letiště Don Muang na ostrov Koh Chang vč. trajektu.
3x privatni transfer z/na letiště do/z hotelu v Bangkoku.
Zpáteční privatni transfer z/na letiště do/z hotelu v Yangonu.
1x privátní okruh po památkách Yangonu s obědem, anglicky hovořícím průvodcem, vč. vstupů.
1x bufetová večeře v plovoucí restauraci Karaweik Palace v Yangonu vc. privatniho transferu na veceri a z vecere do hotelu.
1x letenka Praha - Bangkok - Praha v ekonomické třídě.
1x letenka Bangkok - Yangon - Bangkok v ekonomické třídě.
Povinné pojištění naší CK proti úpadku.

 

 

Cena nezahrnuje:

 

Poplatek za vstupní vízum do Myanmaru (Barmy), individuální cestovní pojištění, individualni vylety.


Ceny platí v období od 1.1.2018 - 30.9.2019 a mohou se lišit v období místních svátků.

 

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

 

Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

V pripade, ze si zpatecni letenku z Prahy do thajskeho Bangkoku zajistite sami, posleme Vam cenu jen za zajisteni ostatnich vyse uvedenych sluzeb.

 

Pokud budou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené,

zarezervujeme Vam jiný hotel ve stejné kategorii.

Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma
Exotické Thajsko a kouzelná Barma

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 25 °C
  • Vítr: východo-severovýchodní, 9.3 km/h
  • Tlak: 1010 hPa
  • Rel. vlhkost: 100 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
So, 20/10/2018 - 22:30

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia