Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Ostrov bohů Bali, prastare památky Jávy, korálové ostrovy Gili a Komodský národní park

 

Poznavaci zájezd na 19 dnů do Indonésie s odpocinkem na koralovych ostrovech Gili. Komodský národní park Vás nadchne svou nedotčenou přírodou a bohatym podmořským životem.

 

 

*8 nocí na Bali v Tulambenu, rybářské vesničce na severovýchodě ostrova, v hotelu Bali Spark Resort s bazénem, jen 100 m od soukromé pláže. Tulamben je populární místo pro potápěče díky vraku americké válečné lodi Liberty potopené Japonci v roce 1942. Bali Spark Resort má klimatizované pokoje s balkonem, francouzskými okny s výhledem na moře, zahradu, bazén nebo na krásné letovisko Kubu. Hosté mohou relaxovat při masážích nebo si půjčit kolo a vydat se na výlety do okolí. Součástí rezortu je 3,5 metrů hluboký bazén, kde mohou probíhat kurzy potápění.

http://en.directrooms.com/hotels/info/1-13-64-86301/?gclid=CJPv1OCalsUCFQXmwgodCK0A0A*4 noci na Jávě v Yogyakartě, v Favehotel Kusumanegara s venkovním bazénem, jen 6 km od letiště, v dosahu památek města a architektonických skvostů jakými jsou chrámy Borobudur a Prambanan

http://www.favehotels.com/hotellist/eng/28/favehotel-kusumanegara


 
*3 noci na korálovém ostrově Trawangan v malebném souostroví Gili, v 3* rezortu The Trawangan, s velkým bazénem uprostřed překrásné tropické zahrady, jen pár kroků od soukromé pláže. Pohodlné, elegantní pokoje jsou zařízené v moderním indonéském stylu

http://www.thetrawangan.com/


 
*2 noci v 3* hotelu na ostrově Flores v Labuan Bajo, které je vstupní branou do překrásného Národního parku Komodo ležícího na třech větších a 26 menších ostrůvcích ve Floreském průlivu

http://labuanbajo-flores.com/ 

Program


 

1. den: Bali. Denpasar

Přílet na letiště Denpasar, transfer do hotelu Bali Spark Resort.

 

2. - 4. den: Bali, Tulamben

Snídaně, odpočinek u bazénu nebo na pláži s možností výletů: např. do nádherných vodních zahrad Tirta Ganga, na sopku Batur, k 40m vysokému vodopádu Gitgit, k proslavenému chrámu Tayan Ayun , do centra balijského umění Ubudu, do „zahradního“ chrámu Batukaru nebo poutního místa Tirta Empul s léčivými posvátnými prameny zdejšího chrámu. Neuvěřitelné množství dalších aktivit (rafting, jízda na koních, potápění, vč. kurzů, šnorchlování) a výletů (Bali Bird Park, Bali Safari, plavba na katamaránu, plavání s delfíny) a dalších možností, jak poznat tento krásný ostrov např. na kole nebo na motorce. Noční autobus z Denpasaru do Yogyagarty (cca 15 hodin) nebo přenocování na Bali a druhý den letecky do Yogyakarty. V ceně je zahrnuta 1 noc v hotelu nebo jizdenka na noční autobus. Orientacni příplatek za letenku je 2 000 Kč za osobu.

 

5. den: Bali, Tulamben / Java, Yogyakarta

Snídaně, odlet na Jávu nebo příjezd autobusem do Yogyakarty, ktere je kulturním centrem Jávy. Ubytování ve Favehotelu Kusumanegara. Odpoledne si můžete prohlédnout např. Keraton Yogya (sultánský palác), ptačí trh, nebo etnologické muzeum Sono Budoyo.

 

6 - 8. den: Java, Yogyakarta

Snídaně, možnost individuálních výletů, např. do 1100 let starého chrámu a budhistického poutního místa Borobudur nebo do Prambananu, nejkrásnějšího hinduistického chrámového komplexu v Indonésii skládajícího se z 244 chrámů.

Doporucujeme také výlet k některé z aktivních sopek, např. ke kouřící sopce Merapi (Gunung Merapi - Ohňová hora), aktivnímu stratovulkánu, nacházejícímu se v blízkosti města Yogyakarta, s tisíci obyvateli žijícími na jeho úpatí.

 

9. den: Yogyakarta / Bali, Tulamben

Snídaně, letecky zpet na Bali. Privatni transfer do hotelu. Ubytování v Bali Spark Resort.

 

10. den: Tulamben / ostrov Gili Trawangan

Snídaně, vyzvednutí v hotelu a přejezd lodí na překrásný korálový ostrov Gili Trawangan v malebném souostroví Gili nedaleko ostrova Lombok.

 

11. - 12. den: Trawangan

Snídaně, šnorchlování nebo potápění v korálovém moři, pozorování želv a pestrobarevného mořského života, procházky po bělostných plážích nebo výlety na okolní korálové ostrůvky Gili Air nebo Gili Meno.

 

13. den: Trawangan / Bali, Tulamben

Snídaně, vyzvednutí v hotelu a přejezd lodí na ostrov Bali, přenocování.

 

14. den: Bali / ostrov Flores

Snidane, transfer na letiste a let z Bali na ostrov Flores, individualni transfer z letiste, ubytování v 3* hotelu v Labuan Bajo.

 

15. den: Flores / Komodo

Individuální pronájem lodi na 2 dny včetně 1 noci přenocování na lodi v Národním parku Komodo.Llze zajistit na místě v hotelu nebo kterékoliv cestovní kanceláři, cena se pohybuje od 300 USD (cena dle vasich pozadavku na kvalitu vybaveni lodi) pro dve osoby, vč. přespání na lodi. Potápění, šnorchlování a objevování místní flory a fauny. Noc na lodi v Národním Parku Komodo.

 

16. den: Komodo / Labuan Bajo

Národní Park Komodo, večer návrat do hotelu v Labuan Bajo.

 

17. den: Labuan Bajo / Bali, Tulamben

Snidane, individualni transfer na letiste a let zpět na Bali, privatni transfer do Bali Spark Resort.

 

18. den: Bali, Tulamben

Volno a odpočinek před odletem nebo možnost výletu do „Opičího“ chrámu Uluwatu s balijskou hostinou a ohňovým tancem Kecak na závěr vaší dobolené.

19. den: Bali, Denpasar

Snídaně, privátní transfer na letiště k odletu.

 

 

 

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji: Kč 49 950


 

 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

 

 

Ceny jsou platné v období od 1.1.2018 do 30.9.2019

 

Cenu v období Vánoc a Silvestra Vám rádi spočítáme.

Prosím kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo na pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

Cena zahrnuje

 

17 nocí se snídaní ve 3* hotelech (nebo 16 nocí a noční autobus Denpasar-Yogyagarta) - noc na lodi v Národním parku Komodo není zahrnuta v ceně, vsechny privátní transfery z/na letiště na Bali, transfer do pristaviste na Bali a lodni jizdenka na ostrov Trawangan Gili a zpět. 

zpateční letenku Denpasar - Labuan Bajo/ostrov Flores

 

Cena nezahrnuje

 

zpáteční letenku Praha - Denpasar, případně zpáteční letenku Denpasar - Yogyagarta, noc na lodi v Národním parku Komodo, individualni transfery a vylety, vízum do Indonésie  se vydává během  pasové kontroly při příletu na Bali - platnost pasu min. 6 měsíců a dvě volné stránky v pasu a je bezplatneindividuální cestovní pojištění. 

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

 

 

 


Ostrov bohů Bali, prastare památky Jávy, korálové ostrovy Gili a Komodský národní park

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 25 °C
  • Vítr: východní, 7.4 km/h
  • Tlak: 1010 hPa
  • Rel. vlhkost: 100 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
So, 20/10/2018 - 23:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia