Česká cestovní kancelář v Siem Reap, Kambodža

Jsme i na Facebooku

Naši partneři

Rezervace hotelů

Rezervace letenek

CK Arcadia

CK Blue Sky Travel

CK Authentic Travel

Thajsko a Kambodža ekonomicky

 

V ceně je zpáteční letenka z Prahy do thajského Bangkoku.


9-denni zajezd na tropický ostrov Koh Chang v Thajsku a k chramum Angkoru v Siem Reap v Kambodži s bonusem zdarma v cene zájezdu - bohatá bufetová večeře s tradičním vystoupením tanečnic Apsara ve vyhlašené restauraci Koulen v Siem Reap.

 

 

*3 noci se snidani na thajském ostrově Koh Chang v 3* rezortu ALINA GRANDE HOTEL & RESORT v hotelovych pokojich Single Aircon Hotel Room (jedno manzelské dvouluzko bez moznosti pristylky). www.alinaresort.com Tento příjemný hotelový rezort leží v Thajském zálivu u 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem Haad Sai Khao (White Sand Beach), průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací. Rezort se skládá z bungalovů a hotelových pokojů u pláže a nově otevřeného hotelu s pohodlnými pokoji 50 m od pláže (přes ulici). Hotel Alina Grande Hillside má venkovni bazén s barem, lehatky a slunecniky. V restauraci na pláži si můžete vychutnat místní speciality, BBQ nebo plody moře při romantickém západu slunce.

http://www.koh-chang.cz/

 

*3 noci v 3* hotelu BOUTIQUE CAMBO s bazénem v pokojich Superior v Siem Reap v Kambodzi.  www.boutiquecambo.com

 

 

 

Program

 

 

1.den:

Odlet z Prahy

 

2. den: Bangkok

Přílet do Bangkoku, transfer privátním taxi do hotelu Alina Grande Hotel & Resort na ostrově Koh Chang, cesta trva cca 4,5 hodiny, vč. trajektu, ubytování, prenocováni.

 

3.- 4. den: Bangkok / Koh Chang

Ubytováni v hotelovych pokojich Alina Grande Hotel & Resort se snidani, pobyt na plazi s moznosti individuálnich vyletu, napr. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na slonech džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní tropickou faunu a floru. http://www.koh-chang.cz/

 

5. den: Koh Chang / Siem Reap

Snídaně, po snídani odjezd autobusem do Siem Reap v Kambodži (cca 10 hodin). Přenocování v hotelu Boutique Cambo v Siem Reap, ktery je cca 15 minut tuk-tukem nebo 30 minut jizdy na kole od chramoveho komplexu Angkor.

 

6. den: Siem Reap

Snídaně, pobyt v Siem Reap. Volno na navstevu chramu Angkoru. V 18.30 ZDARMA bonusová bufetová večeře v restauraci Koulen s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. http://www.koulenrestaurant.com/

 

7. den: Siem Reap

Snídaně, volno s moznosti individualnich vyletu, napr. do Plovoucí vesnice a k jezeru Tonle Sap, největšímu sladkovodnímu jezeru v jihovýchodní Asii. Výška hladiny jezera se během roku značně mění, v období monzunů se jezero zvětší téměř desetkrát. Během plavby lodí si budete mít možnost prohlédnout “plovoucí vesnici” a seznámit se s životem a prací komunit, které na tomto jezeře žijí. Domky, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucích plošinách a ukotveny na různých místech podél lodní trasy

NEBO do tradiční kambodžské “Silk Farm”, která je vzdálena asi 16 km západně od Siem Reap a leží uprostřed polí s morušovníky. Je to manufaktura vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového, po barvení hedvábných vláken a tkaní konečných výrobků. V místní prodejně si můžete výhodně nakoupit jejich krásné výrobky.

 

8. den: Siem Reap / Bangkok

Snídaně, po snídani odjezd autobusem do Bangkoku (cesta trvá cca 10 hodin), příjezd do Bangkoku do oblasti popularní ulice Khao San nebo primo na mezinarodni letiste v Bangkoku - Suvarnabhumi.

Podle casu odletu do Prahy: moznost prohlídky oblasti ulice Khao San a Rambuttri Road s rušným životem, krámky se suvenýry, občerstvením, s bary a úžasnými masážními salony.

Misto cesty autobusem Vam muzeme zaridit jednosmernou letenku ze Siem Reap do Bangkoku. Cena je kolem 3 000 Kc za jednu letenku. Let trva necelou hodinu.

Individualni transfer na odlet z Bangkoku do Prahy.

 

9. den:

Přílet do Prahy

 

 

 

Cena zajezdu:

 

Kč 29 740 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

 

 

 

Cena je platná od 1.1.2018 – 30.9.2019

 

 

 

Cena zahrnuje:


leteckou přepravu Praha - Bangkok – Praha, ubytovani se snídaní v 3* hotelech, privatni transfer z letiště v Bangkoku do hotelu Alina Grande Hotel & Resort (max. 3 osoby v jednom aute), vc. poplatku za trajekt, autobusovou jízdenku Koh Chang - Siem Reap, autobusovou jízdenku Siem Reap – Bangkok, veskere povinne poplatky. Asistenci ceskeho zastupce na telefonu v Thajsku a osobni setkani s ceskym zastupcem cestovni kancelare v Siem Reap v Kambodzi.

BONUS ZDARMA: bohatou bufetovou večeři s tradičním vystoupením tanečnic Apsara v Siem Reap 

PRODLOUŽENÍ NEBO ZKRÁCENÍ ZÁJEZDU JE MOŽNÉ PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA, ZÁJEZD JE MOŽNÉ REALIZOVAT KDYKOLI BĚHEM ROKU.

 

Prosim kontaktujte nás na  pragueangkor@yahoo.com

 

 

 

 Za příplatek český průvodce v Kambodži.

 

 

Do Kambodži doporučujeme zajištění e-víz předem na https://www.evisa.gov.kh/, e-vizum stoji 37 USD (30 USD vizum a 7 USD poplatek).

 

 

Cena nezahrnuje:


poplatek za vstupní víza do Kambodži, ktere lze získat na hranicnim prejezdu Poipet (30 USD za osobu) nebo on-line na internetu (37 USD) za osobu  https://www.evisa.gov.kh/, individualni vylety, transfer z centra Bangkoku na letiste pri odletu (sdruzeny transfer na letiste od cca 100 Kc za osobu), cestovní pojištění. Vstupní víza do Thajska jsou momentálně bez poplatku.

 

 

Pro predbezne rezervace letenek prosime o sdeleni celych jmen vsech cestujicich. Rezervace jsou nezavazne a lze je rusit bez stornopoplatku. CK si vyhrazuje pravo na upravu ceny letenky v zavislosti na volne rezervacni tride. Letenky jsou kalkulovany v obvykle rezervacni tride. Presny program, itinerary letu a cena letenky bude upresnena v potvrzujici nabidce v dobe rezervace zajezdu.

 

 

S ohledem na casty, vyrazny pohyb kurzu CZK/USD si CK vyhrazuje pravo na upravy ceny zajezdu v zavislosti na aktualni vysi kurzu. Presna cena zajezdu bude upresnena v potvrzujici nabidce.

 

 

Pokud jsou hotely uvedené v nabídce zájezdu obsazené, zajistíme jiný hotel ve stejné kategorii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky
Thajsko a Kambodža ekonomicky

Aktuální počasí

Siem Reap

Polojasno
  • Polojasno
  • Teplota: 18 °C
  • Vítr: bezvětří
  • Tlak: 1012 hPa
  • Rel. vlhkost: 88 %
  • Viditelnost: 9 km
Hlášení ze dne:
Út, 19/01/2021 - 19:00

Mapa


Zobrazit místo Cambodia na větší mapě

Poznejte Angkor Wat a Dálný Východ s Prague Travel Cambodia